Ffly.Home. Строительная компания. Котельные установки

Предприятие устанавливает твердотопливные котлы мощностью от 0,25 до 3,5 МВт, дополнительно устанавливается автоматическая система сжигания (камера предварительного сжигания, бункер сыпучего топлива с дозирующим Стокером и двумя редукторами поводу шнеков забора для транспортировки топлива и электронную систему управления). Для обеспечения необходимой тяги при работе котлов (от 0,25 до 3,5 МВт) устанавливаются дымососы. Также осуществляется монтаж питательного оборудования (сетевые, подпиточные и циркуляционные насосы) и при необходимости внешние инженерные коммуникации (трубы, теплотрассы).

Модульные котельные на дровах (древесных отходах) проектируются с учетом Ваших пожеланий и особенностей отапливаемого объекта. Котельные могут выполнять не только функцию отопления, но и горячего водоснабжения объекта.
Стоимость модульной котельной
* Твердотопливные котлы отзывы * Этапы согласования блочно-модульных котельных
* Твердотопливные котлы отзывы * Схема котельной с двумя котлами

Модули доставляются на объект полностью укомплектованными и устанавливаются на установка котельной на твердом топливе заранее подготовленных площадках в непосредственной близости от отапливаемого здания.
Установка модуля не требует проведения капитальных строительных работ.
stadiї-zrilosti-marketinguСтадії зрілості маркетингу

Продукти, як і люди, мають свій життєвий цикл.
Поняття стадії зрілості маркетингу грунтується на теорії життєвого циклу продукту, в якому говориться, що продукція і послуги мають моделі продажів, які діляться на чотири етапи: впровадження, зростання, зрілість і спад. У стадії зрілості, продажу можуть як і раніше росте, однак темпи зростання виручки за продукт або послугу почав сповільнюватися. З кожної стадії життєвого циклу продукту, маркетингу теоретики рекомендують різні маркетингові стратегії. Основна мета в стадії зрілості, щоб продовжити цей етап якомога довше. Власник малого бізнесу не хоче продажів продукту відмовитися від одного періоду до наступного — вказівка на продукт вступає в стадію падіння видобутку.
Підкресліть обслуговування клієнтів
У фазі зрілості, часто буває важче знайти нових клієнтів. Проведіть брендінг території, щоб зберегти продажі від ковзання. Вкрай важливо, щоб ви зберегти лояльних клієнтів, зберігаючи їх задоволення. Мати постійну кампанію, щоб отримати зворотній зв’язок з клієнтом щодо рівня задоволеності клієнтів ви і ваші співробітники можуть надати. Підвищіть рівень взаємодії з клієнтами за допомогою засобів, таких як інформаційні бюлетені електронної пошти, в якій ви надаєте інформацію для підвищення переваг, які вони отримують від вашого продукту. Заохочуйте клієнтів бути членами вашої маркетингової команди і рекомендувати продукт своїм друзям або колегам. Заохочуйте з вуст в уста рекомендації зі знижкою на наступну покупку клієнта.
Зміна маркетингових повідомлень в засобах масової інформації
Представляючи свіжі теми для ваших маркетингових повідомлень допомагає клієнтам побачити ваш продукт або послугу на новий лад. Підкресліть інші переваги продукту або використовує для продукту, ніж те, що ви використовували в рекламі і просуванні в минулому. Зміна засобів масової інформації ви використовуєте також може стимулювати новий інтерес до продукту. Збільшення вашого соціального присутності засобів масової інформації, так що ви маєте більше можливостей звернутися до клієнтів. Переконайтеся, що ваш веб-сайт являє переваги продукту в привабливому вигляді.
Повторне відкриття
Обслуговування представництв і підприємств, таких як ресторани можуть зробити різку заяву маркетингу шляхом закриття протягом короткого проміжку часу, змінюючи декор і меню, а потім з велике повторне відкриття партії. Ця стратегія створює можливість для безкоштовної реклами з друкованих або електронних засобах масової інформації. Крім того, останні клієнти будуть розглядати вашу концепцію бізнесу і продуктової пропозиції, як абсолютно новий і може робити бізнес з вами знову. Деякі компанії були в змозі взяти свій продукт або послугу з стадії зрілості і назад в фазу швидкого зростання за рахунок цієї стратегії редизайну або самооновлення.
Підвищення операційної ефективності
Фаза й зрілості життєвого циклу продукту не означає, що це вже не вигідно. Його постійна швидкість продажів робить його цінним «дійна корова», особливо, якщо експлуатаційна ефективність зроблені для зниження собівартості продукції на одиницю і збільшення валового прибутку.

 

Комментарии запрещены.