vidi-i-osoblivosti-pakuvalnoї-produkciїОсобливості пакувальної продукції

Компанія «Рост-Пак» виготовляє пакувальну продукцію різного типу і широкої сфери застосування. Купуючи товари виробництва компанії, ви можете бути впевнені в тому, що упаковка вашої продукції буде міцною, надійною і зносостійкого. Виробництво упаковки — це виготовлення стретч-плівки, гранули, липкої стрічки.

Використовується у виробництві пакувальної продукції та сировині вторинної переробки. Стретч плівка є еластичною напівпрозору стрічку, яка має клейку основу. Виготовляється стретч плівка з поліетилену підвищеного тиску. Використовується продукція для упаковки товарів або вантажів різної форми і розмірів. Сировиною для виробництва гранул є перероблений поліетилен.

Найбільшим попитом серед постійних клієнтів компанії користується упаковка для продуктів та липка стрічка. В асортименті липка стрічка підвищеної міцності і максимальної еластичності. Доступний замовлення липкої стрічки різних кольорів і відтінків, будь-якої щільності, яких завгодно розмірів (як по ширині, так і по довжині). Пакувальна липка стрічка відрізняється наявністю гарної адгезії.

Стрічка з липкою стороною здатна склеювати між собою картон, дерево, пластик і навіть метал. Використовується липка стрічка для упаковки товарів у коробки. Компанія готова виконати замовлення по виготовленню липкої стрічки будь-якого кольору, причому на ній може бути нанесений логотип компанії, назва упакованого продукту або інша інформація за бажанням замовника. Компанія «Рост-Пак» виготовляє пакувальну продукцію різного типу і широкої сфери застосування. Купуючи товари виробництва компанії, ви можете бути впевнені в тому, що упаковка вашої продукції буде міцною, надійною і зносостійкого. Виробництво упаковки — це виготовлення стретч-плівки, гранули, липкої стрічки. Липка стрічка має підвищену міцність — її практично неможливо розірвати, але досить нескладно відрізати.

Стретч плівка є еластичною напівпрозору стрічку, яка має клейку основу. Виготовляється стретч плівка з поліетилену підвищеного тиску. Використовується продукція для упаковки товарів або вантажів різної форми і розмірів.Купуючи товари виробництва компанії, ви можете бути впевнені в тому, що упаковка вашої продукції буде міцною, надійною і зносостійкого. Сировиною для виробництва гранул є перероблений поліетилен.

посилання www.rost-pack.com.ua

Комментарии запрещены.