Ffly.Home. Строительная компания. Котельные установки

Предприятие устанавливает твердотопливные котлы мощностью от 0,25 до 3,5 МВт, дополнительно устанавливается автоматическая система сжигания (камера предварительного сжигания, бункер сыпучего топлива с дозирующим Стокером и двумя редукторами поводу шнеков забора для транспортировки топлива и электронную систему управления). Для обеспечения необходимой тяги при работе котлов (от 0,25 до 3,5 МВт) устанавливаются дымососы. Также осуществляется монтаж питательного оборудования (сетевые, подпиточные и циркуляционные насосы) и при необходимости внешние инженерные коммуникации (трубы, теплотрассы).

Модульные котельные на дровах (древесных отходах) проектируются с учетом Ваших пожеланий и особенностей отапливаемого объекта. Котельные могут выполнять не только функцию отопления, но и горячего водоснабжения объекта.
Стоимость модульной котельной
* Твердотопливные котлы отзывы * Этапы согласования блочно-модульных котельных
* Твердотопливные котлы отзывы * Схема котельной с двумя котлами

Модули доставляются на объект полностью укомплектованными и устанавливаются на установка котельной на твердом топливе заранее подготовленных площадках в непосредственной близости от отапливаемого здания.
Установка модуля не требует проведения капитальных строительных работ.
vidi-i-osoblivosti-pakuvalnoї-produkciїОсобливості пакувальної продукції

Компанія «Рост-Пак» виготовляє пакувальну продукцію різного типу і широкої сфери застосування. Купуючи товари виробництва компанії, ви можете бути впевнені в тому, що упаковка вашої продукції буде міцною, надійною і зносостійкого. Виробництво упаковки — це виготовлення стретч-плівки, гранули, липкої стрічки.

Використовується у виробництві пакувальної продукції та сировині вторинної переробки. Стретч плівка є еластичною напівпрозору стрічку, яка має клейку основу. Виготовляється стретч плівка з поліетилену підвищеного тиску. Використовується продукція для упаковки товарів або вантажів різної форми і розмірів. Сировиною для виробництва гранул є перероблений поліетилен.

Найбільшим попитом серед постійних клієнтів компанії користується упаковка для продуктів та липка стрічка. В асортименті липка стрічка підвищеної міцності і максимальної еластичності. Доступний замовлення липкої стрічки різних кольорів і відтінків, будь-якої щільності, яких завгодно розмірів (як по ширині, так і по довжині). Пакувальна липка стрічка відрізняється наявністю гарної адгезії.

Стрічка з липкою стороною здатна склеювати між собою картон, дерево, пластик і навіть метал. Використовується липка стрічка для упаковки товарів у коробки. Компанія готова виконати замовлення по виготовленню липкої стрічки будь-якого кольору, причому на ній може бути нанесений логотип компанії, назва упакованого продукту або інша інформація за бажанням замовника. Компанія «Рост-Пак» виготовляє пакувальну продукцію різного типу і широкої сфери застосування. Купуючи товари виробництва компанії, ви можете бути впевнені в тому, що упаковка вашої продукції буде міцною, надійною і зносостійкого. Виробництво упаковки — це виготовлення стретч-плівки, гранули, липкої стрічки. Липка стрічка має підвищену міцність — її практично неможливо розірвати, але досить нескладно відрізати.

Стретч плівка є еластичною напівпрозору стрічку, яка має клейку основу. Виготовляється стретч плівка з поліетилену підвищеного тиску. Використовується продукція для упаковки товарів або вантажів різної форми і розмірів.Купуючи товари виробництва компанії, ви можете бути впевнені в тому, що упаковка вашої продукції буде міцною, надійною і зносостійкого. Сировиною для виробництва гранул є перероблений поліетилен.

посилання www.rost-pack.com.ua

Комментарии запрещены.