Ffly.Home. Строительная компания. Котельные установки

Предприятие устанавливает твердотопливные котлы мощностью от 0,25 до 3,5 МВт, дополнительно устанавливается автоматическая система сжигания (камера предварительного сжигания, бункер сыпучего топлива с дозирующим Стокером и двумя редукторами поводу шнеков забора для транспортировки топлива и электронную систему управления). Для обеспечения необходимой тяги при работе котлов (от 0,25 до 3,5 МВт) устанавливаются дымососы. Также осуществляется монтаж питательного оборудования (сетевые, подпиточные и циркуляционные насосы) и при необходимости внешние инженерные коммуникации (трубы, теплотрассы).

Модульные котельные на дровах (древесных отходах) проектируются с учетом Ваших пожеланий и особенностей отапливаемого объекта. Котельные могут выполнять не только функцию отопления, но и горячего водоснабжения объекта.
Стоимость модульной котельной
* Твердотопливные котлы отзывы * Этапы согласования блочно-модульных котельных
* Твердотопливные котлы отзывы * Схема котельной с двумя котлами

Модули доставляются на объект полностью укомплектованными и устанавливаются на установка котельной на твердом топливе заранее подготовленных площадках в непосредственной близости от отапливаемого здания.
Установка модуля не требует проведения капитальных строительных работ.
Якщо ви шукаєте високоякісне технічне обладнання для реалізації аграрних цілей, тоді запрошуємо відвідати інтернет-магазин компанії «Агросем». Саме у нас знайдете найкращі моделі для переробки рослин та культур у сільському господарстві передових виробників, ми допоможемо збагатити поля необхідним добривом, та дамо рекомендацію, яке краще насіння використати для збільшення врожаю.

Ми співпрацюємо з відомими та найкращими виробниками аграрної техніки. Товари американської компанії John Deere мають широкий попит по всьому світі, шведський асортимент від Väderstad – це завжди надійно, французький Manitou пропонує якісні та потужні товари.

Обирайте необхідне обладнання задля того, щоб ваша праця стала легшою та простішою. Ми допоможемо зберегти не тільки витраченні кошти, але й затрати часу на виконання робіт та власних сил. У асортименті компанії «Агросем» тільки високоякісні, потужні та технологічні товари, які мають великий попит по всьому світі.

Насіння відіграє важливу роль у результаті отриманого врожаю, тому треба дуже прискіпливо його обирати. На нашому сайте ви знайдете гібриди та сорти культур, які мають усі необхідні сертифікати та відповідають вимогам господарських характеристик. Компанія «Агросем» розповсюджує такі культури:

 • Кукурудза.

 • Цукровий буряк.

 • Соняшник.

 • Озима пшениця.

 • Ячмінь.

 • Соя.

 • Горох.

 • Озимий ріпак.

 • Люцерна.

 • Озиме жито.

Наше насіння має високу продуктивність та адаптуються у всіх ґрунтово-кліматичних зонах нашої держави.

Кожна рослина потребує особливого догляду та живлення. Саме для таких цілей для досвідченого аграрія ми пропонуємо використовувати мінеральні добрива. Ми пропонуємо наступні їх види:

 • Продукти Yara – на нашому сайті ви знайдете найбільш місткий асортимент, котрий при правильному використанні придасть живленню рослин, а як наслідок і великий врожай в цілому.

 • Alwernia – це тільки високоякісна сировина, у якої не має важких металів.

 • Stoller – препарати від виробника активізують стійкість рослин до стресу та забезпечують постійний ріст.

 • Інокулянти – розробленні по технології ТОП.

Якщо ви хочете вийти на новий рівень управління своїм господарством, тоді скористайтеся нашою системою точного землеробства. Ви досягнете нових висот в аграрному секторі, обладнання запрацює без збоїв, термін її експлуатації підвищиться, а витрати на утримання знизяться. Компанія «Агросем» із задоволенням пропонує свої послуги для вас.

Джерело: https://agrosem.ua/

Комментарии запрещены.