Ffly.Home. Строительная компания. Котельные установки

Предприятие устанавливает твердотопливные котлы мощностью от 0,25 до 3,5 МВт, дополнительно устанавливается автоматическая система сжигания (камера предварительного сжигания, бункер сыпучего топлива с дозирующим Стокером и двумя редукторами поводу шнеков забора для транспортировки топлива и электронную систему управления). Для обеспечения необходимой тяги при работе котлов (от 0,25 до 3,5 МВт) устанавливаются дымососы. Также осуществляется монтаж питательного оборудования (сетевые, подпиточные и циркуляционные насосы) и при необходимости внешние инженерные коммуникации (трубы, теплотрассы).

Модульные котельные на дровах (древесных отходах) проектируются с учетом Ваших пожеланий и особенностей отапливаемого объекта. Котельные могут выполнять не только функцию отопления, но и горячего водоснабжения объекта.
Стоимость модульной котельной
* Твердотопливные котлы отзывы * Этапы согласования блочно-модульных котельных
* Твердотопливные котлы отзывы * Схема котельной с двумя котлами

Модули доставляются на объект полностью укомплектованными и устанавливаются на установка котельной на твердом топливе заранее подготовленных площадках в непосредственной близости от отапливаемого здания.
Установка модуля не требует проведения капитальных строительных работ.
yak-mozhna-nedorogo-utepliti-budinokМожна знайти чимало способів зекономити енергоресурси та зберегти тепло у своїй оселі. Проте мова піде про один з найбільш практичних методів – утеплення фасадів. Постараємося розібратися, наскільки це практичний спосіб, які у нього є переваги. Також розглянемо інші варіанти, які допоможуть зекономити. Враховуючи доволі високі ціни на послуги комунальних закладів, потрібно шукати альтернативні шляхи утеплення, зокрема, звертати увагу на країни Заходу у цих питаннях. Ми поговоримо не лише про таке утеплення будинку, а й про фірми, які цим займаються та мають досвід у цій сфері, а також мають позитивні відгуки клієнтів. Можливо, вам знадобиться придбати металочерепицю або інші матеріали, тоді краще з усіх питань звертатися до однієї, перевіреної компанії. Ми підкажемо, у кого краще замовити всі ці види робіт, щоб отримати якісний результат.

Переваги утеплення фасадів

Дуже вагомий фактор – що утеплитися мають змогу не тільки власники приватних будинків, а що дуже важливо – власники квартир, які мешкають у багатоквартирних будинках. Які переваги ви отримаєте, якщо зробите утеплення фасадів? Перш за все, це збереження тепла, яке виходить із оселі через стіни. Другий, не менш вагомий фактор, особливо в умовах – це економія коштів, які ви витрачаєте на оплату енергоносіїв. Після того, як ви зробите таке утеплення, ви будете витрачати мінімум в півтора, частіше в два рази менше коштів на опалення. Це стосується приватних будинків або квартир, де є автономне опалення. Якщо мова йде про квартиру, то тут ви не будете додатково використовувати електричні нагрівачі, особливо в пору, коли опалення вимкнено, а на вулиці зберігається холодна погода. І обов’язково слід сказати про третій фактор – це зовнішній вигляд будинку. Привабливі фасади – вагомий фактор, на який звертають увагу всі. Тому якщо проводити ремонтні роботи, на це також варто звернути увагу. До послуг якої ж компанії краще звернутись? Одразу підкажемо: можете знайти тут багато інформації: http://dahstroy.com.ua/catalog/fasadi. Тако, якщо вам в майбутньому знадобляться будівельні матеріали з доставкою в Луцьк, Рівне, Сарни, Хмельницький, тоді також можете звернутись до послуг цієї фірми.

Інші способи утеплення

Відмінний спосіб – заміна старих, дерев’яних або неякісних вікон із інших матеріалів на металопластикові вікна. Замовити їх можна дуже просто, проте потрібно вибирати лише перевірених виробників оскільки кожен елемент таких вікон повинен бути якісним. Завдяки своєчасному утепленню фасадів та заміні вікон можна досягти прекрасного результату. Також вам може знадобитися надійний матеріал для даху. Один з найкращих варіантів – черепиця Рууккі, яку ви можете замовити в Луцьку та в Рівному, якщо звернетеся до послуг компанії ДахСтрой.

Комментарии запрещены.