Ffly.Home. Строительная компания. Котельные установки

Предприятие устанавливает твердотопливные котлы мощностью от 0,25 до 3,5 МВт, дополнительно устанавливается автоматическая система сжигания (камера предварительного сжигания, бункер сыпучего топлива с дозирующим Стокером и двумя редукторами поводу шнеков забора для транспортировки топлива и электронную систему управления). Для обеспечения необходимой тяги при работе котлов (от 0,25 до 3,5 МВт) устанавливаются дымососы. Также осуществляется монтаж питательного оборудования (сетевые, подпиточные и циркуляционные насосы) и при необходимости внешние инженерные коммуникации (трубы, теплотрассы).

Модульные котельные на дровах (древесных отходах) проектируются с учетом Ваших пожеланий и особенностей отапливаемого объекта. Котельные могут выполнять не только функцию отопления, но и горячего водоснабжения объекта.
Стоимость модульной котельной
* Твердотопливные котлы отзывы * Этапы согласования блочно-модульных котельных
* Твердотопливные котлы отзывы * Схема котельной с двумя котлами

Модули доставляются на объект полностью укомплектованными и устанавливаются на установка котельной на твердом топливе заранее подготовленных площадках в непосредственной близости от отапливаемого здания.
Установка модуля не требует проведения капитальных строительных работ.
Колекторами називають співробітників колекторських агентств, які займаються стягненням простроченої заборгованості з недобросовісних позичальників. Зарплата у них, як правило, відрядна, тому кожен з них особисто зацікавлений в тому, щоб проблемний кредит був повернений в повному обсязі і якомога швидше.

фк кредит капитал

Схема роботи з фк кредит капитал

Взаємодія банку з колекторами здійснюється за наступною схемою:

1. Банк повністю продає проблемний кредит агентству за договором цесії. В цьому випадку позичальника письмово повинні повідомити про зміну кредитора.

2. Банк укладає з колекторським агентством договір про надання послуг зі стягнення заборгованості на певний термін.

Можливість передачі боргу колекторам фк кредит капитал повинна бути зафіксована в кредитному договорі. Якщо такий пункт відсутній, будь-які переговори з позичальником з приводу сплати боргу повинні вестися виключно співробітниками банку. Якщо все-таки кредитна угода передбачає втручання колекторського агентства, позичальнику слід знати основні методи його роботи.

Вибивання боргів колекторами відбувається в кілька етапів:

1. Збирається вся інформація про боржника: фінансовий стан, наявність особистого майна, контактні телефони родичів, роботодавців;

2. Здійснюється дзвінки позичальника і його родичам, написання листів на всі відомі адреси з проханням найближчим часом погасити кредит. В ході розмови або листування з позичальником до його відома доводиться інформація про наслідки неповернення боргу.

3. Якщо всі попередні дії не допомогли добитися результату, колектор змушений передати проблемну справу до суду.

Колектори дзвонять по чужому боргу

Не завжди колектори своїми дзвінками долають безпосередньо позичальників. Під роздачу можуть потрапити люди, які не мають кредиторської заборгованості. У яких випадках це відбувається? Що робити, якщо колектори дістають?

1. Контактна особа є поручителем за кредитом і несе солідарну відповідальність з позичальником по виплаті кредиту. У цьому випадку дії колектора цілком логічні і правомірні. Поручитель, як правило, пов’язаний з боржником родинними чи дружніми узами і може вплинути на якнайшвидше повернення заборгованості.

2. У більшості кредитних організацій при оформленні заявки на кредит потрібно вказати як мінімум два контактних телефону. Якщо один номер завжди належить позичальнику, то власником другого номера можуть бути колега по роботі, родич чи сусід. З цих людей колектор не має права що-небудь вимагати. Варто не забувати, що співробітнику колекторського агентства заборонено передавати конфіденційні відомості про позичальника третім особам.

3. Контактна особа не має ніякого відношення до проблемного кредиту і не знайомий з позичальником. У цьому випадку йому необхідно з’ясувати: про кредит якого банку йдеться і ПІБ позичальника. Потім звернутися безпосередньо до відділення банку із заявою про виключення його номера з бази боржників і передачі в подальшому цих відомостей колекторському агентству.

Підводячи підсумок, хочеться нагадати, що будь-яку ситуацію легше попередити, ніж згодом її вирішувати. У разі неможливості вчасно погасити кредит позичальникові не треба ховатися від представників банку, краще піти з ними на контакт, не чекаючи поки до цієї справи будуть залучені колектори.

Комментарии запрещены.