Ffly.Home. Строительная компания. Котельные установки

Предприятие устанавливает твердотопливные котлы мощностью от 0,25 до 3,5 МВт, дополнительно устанавливается автоматическая система сжигания (камера предварительного сжигания, бункер сыпучего топлива с дозирующим Стокером и двумя редукторами поводу шнеков забора для транспортировки топлива и электронную систему управления). Для обеспечения необходимой тяги при работе котлов (от 0,25 до 3,5 МВт) устанавливаются дымососы. Также осуществляется монтаж питательного оборудования (сетевые, подпиточные и циркуляционные насосы) и при необходимости внешние инженерные коммуникации (трубы, теплотрассы).

Модульные котельные на дровах (древесных отходах) проектируются с учетом Ваших пожеланий и особенностей отапливаемого объекта. Котельные могут выполнять не только функцию отопления, но и горячего водоснабжения объекта.
Стоимость модульной котельной
* Твердотопливные котлы отзывы * Этапы согласования блочно-модульных котельных
* Твердотопливные котлы отзывы * Схема котельной с двумя котлами

Модули доставляются на объект полностью укомплектованными и устанавливаются на установка котельной на твердом топливе заранее подготовленных площадках в непосредственной близости от отапливаемого здания.
Установка модуля не требует проведения капитальных строительных работ.
akumulyuyuch-mnost-sistem-opalennya-tehnchn-osoblivost-perevagiДодатковими елементами котлів різних типів стають акумулюючі ємності. Вони призначені для забезпечення найбільш ефективної роботи систем опалення. Такі пристрої дозволять збільшити коефіцієнт корисної дії теплоносія, а значить, і суттєво заощадити кошти.

У спеціалізованій технічній документації найчастіше вживається термін «акумулююча ємність», але зустрічаються синонімічні назви «теплоємність», «буферна ємність», «розширювальний бак».

Акумулююча ємність – це спеціальний резервуар, призначений для накопичення надлишкової теплової енергії в системах опалення. Ця ж енергія придатна для подальшого споживання, наприклад, для нагріву води і обігріву приміщень. А невикористане тепло, що зберігається в теплоізольованій ємності, буде ще якийсь час підтримуватися системою автоматики на рівні необхідної температури.

Спосіб роботи приладу – буферні ємності функціонують за принципом генератора, накопичуючи теплову енергію, що виявилася надлишковою в певний момент, і віддаючи її назад в систему, коли це необхідно. Для твердопаливних котлів такі вироби стають незамінними.

Переваги акумулюючих ємностей

Підвищення рівня безпеки системи. Зменшення витрат палива на 20%, а при використанні твердого палива економія становить майже 50%.
Можливість підключення декількох опалювальних приладів до однієї ємності.
Підтримка комфортного рівня температури.
Усунення необхідності частих включень насоса.
Буферна ємність стає додатковим запобіжником, що перешкоджає перегріванню опалювальної системи.

Акумулюючі баки зменшують кількість шкідливих викидів продуктів горіння.
Такі прилади сприяють оптимізації роботи системи опалення, продовжують термін її експлуатації.

Модифікації акумулюючих ємностей

Різні моделі акумулюючих ємностей працюють ідентично, але відрізняються за:

  • розмірами і об’ємом;
  • розташуванням – горизонтальним або вертикальним;
  • наявністю або відсутністю термоізоляції;F
  • кількістю змійовиків;
  • наявністю або відсутністю внутрішніх резервуарів.

Широкий асортимент товарів дозволяє зробити оптимальний вибір відповідно до потужності котла та інших параметрів системи опалення. Однак, слід пам’ятати, що на етапі планування монтажу необхідно розрахувати ширину проходів, достатню для встановлення акумулюючої ємності на правильне місце її функціонування.

По материалам сайта pelletshome.com.ua

Комментарии запрещены.